تماس با ما   صفحه اصلي   نقشه سایت   انگليسي   العربيه   اردو  
نسخه چاپي


رونمایی از کتاب "چهل سالگی انقلاب و مدیران زن آموزش و پرورش " در دهه فجر


با هدف معرفی و شناسایی نقش و جایگاه مدیران زن

مدیرکل دفتر امور زنان وزارت آموزش وپرورش از رونمایی از کتاب "چهل سالگی انقلاب و مدیران زن آموزش و پرورش" در چهلمین دهه فجر انقلاب اسلامی خبرداد.

به گزارش ایسنا، فرحناز مینایی پور اظهار کرد: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمندانقلاب اسلامی کتاب "مدیران زن آموزش و پرورش " با هدف معرفی و شناسایی نقش و جایگاه مدیران زن تدوین شد.

وی یکی از ماموریتهای مهم دفتر امور زنان را، توان افزایی و معرفی زنان مستعد در آموزش و پرورش جهت تصدی پست‌های مدیریتی بر شمرد و افزود: در راستای  معرفی مدیران زن پس از انقلاب،  با جمع آوری اطلاعات مر بوط به مدیران اعم از شاغل و بازنشسته  به تدوین کتاب مذکور پرداختیم.

مینایی پور ادامه  داد:  نظر به این که تاکنون چنین کتاب شاخصی که بتواند نقش و جایگاه مدیران زن آموزش و پرورش در طول چهل سال انقلاب اسلامی را معرفی نماید، تالیف نشده است، تدوین این کتاب دراولویت برنامه‌های این دفتر قرار گرفته است.

به گزارش مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش و پرورش، وی اضافه کرد: این مجموعه شامل اطلاعات فردی، مدارج علمی، سوابق اجرایی، سیاسی، اجتماعی،  فرهنگی و ورزشی و همچنین به همراه آثار پژوهشی، تالیفات، مقالات و افتخارات ملی و بین المللی مدیران زن است.

كد خبر:42921
منبع خبر:ایسنا
تاريخ خبر:1397/11/02