تماس با ما   صفحه اصلي   نقشه سایت   انگليسي   العربيه   اردو  
نسخه چاپي


رئیس بسیج جامعه زنان اعلام کرد

رزمایش خدمت‌رسانی عاشورائیان از سوم مهرماه در سراسر کشور آغاز می‌شود


این رزمایش با حضور گسترده زنان در ۴ محور(سالمندان، پزشکی، مشاوره و محیط زیست) به ارائه خدمات اجتماعی می‌پردازد

مینواصلانی رئیس بسیج جامعه زنان در گفت و گو با خبرنگار گروه اجتماعی خبرگزاری فارس، با اعلام خبر آغاز رزمایش خدمت رسانی عاشورائیان با رمز محمدرسول‌الله از روز سه شنبه (سوم مهرماه) گفت: این رزمایش دارای ۴ محور خدمت‌رسانی اجتماعی در زمینه کمک رسانی به سالمندان، مشاوره، خدمات پزشکی و محیط زیست فعال خواهد شد.

اصلانی با اشاره به حضور بانوان بسیجی در این رزمایش در محور خدمت رسانی به سالمندان، اظهار داشت: این خدمت رسانی شامل خدمات پزشکی، نگه‌داری از آنها و انجام کارهای روزمره می‌شود.

وی در ادامه تصریح کرد: حضور سالمندان به عنوان بزرگترها هر خانواده در چارچوب خانواده ایرانی اسلامی از اهمیت فوق العاده برخوردار است، اما با مشکلاتی روبروست و چنین طرح‌های خدمت رسانی می‌تواند گوشه‌ای از مشکلات را برطرف کند.

رئیس بسیج جامعه زنان ادامه داد: این رزمایش محله به محله و با محوریت پایگاه‌های بسیج صورت می‌گیرد.

اصلانی عرصه دوم خدمت‌رسانی را مشاوره عنوان کرد و گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در اغلب پایگا‌ه‌های بسیج گروه‌های مشاوره به ارائه خدمت در خصوص خانواده،‌تربیت فرزندان و مسائل تحصیلی خواهند پرداخت.

وی محور سوم این رزمایش را مربوط به خدمات پزشکی به عموم مردم برشمرد و اظهار داشت: با بهره‌گیری از پزشکان بسیجی در اغلب پایگا‌هها بسیج در طول هفته خدماتی ارائه می‌شود که مهمترین بخش آن مربوط به سلامت مادر و کودک است.

‌ رئیس بسیج جامعه زنان توجه به محیط زیست را هم از محورهای اصلی این رزمایش دانست و گفت: پاکسازی مراکز گردشگری و کوهستان‌ها، آموزش درختکاری و بهینه مصرف کردن انرژی از جمله مباحث مطرح شده است.

كد خبر:42356
منبع خبر:فارس
تاريخ خبر:1397/06/31