تماس با ما   صفحه اصلي   نقشه سایت   انگليسي   العربيه   اردو  
نسخه چاپي


نمایشگاه زنان و تولید ملی در بوستان گفت وگو برگزار می شود


مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران گفت: سیزدهمین نمایشگاه زنان و تولید ملی 15 تا 24 شهریور ماه در بوستان گفت وگو برگزار می شود
به گزارش روز چهارشنبه مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران، نمایشگاه زنان و تولید ملی نخستین بار سال 1391 با هدف حمایت از برندهای داخلی و عرضه محصولات مراکز کوثر، وابسته به زنان سرپرست خانوار آغاز به کار کرد.
این نمایشگاه که هر سال دو بار در شهریور و اسفندماه برگزار می شود، در سال های گذشته با استقبال خوب شهروندان و برندهای مطرح کشور همراه بود.
به گفته مشاور شهردار تهران در امور بانوان همین استقبال موجب شد تا امسال نیز سیزدهمین دوره از نمایشگاه زنان و تولید ملی برای عرضه کالاهای ایرانی با قیمت مناسب راه اندازی شود.
فاطمه راکعی با اشاره به اینکه این دوره از نمایشگاه زنان و تولید ملی از تاریخ 15 تا 24 شهریورماه در محل دائمی نمایشگاه های شهرداری تهران واقع در بوستان گفت و گو برگزار می شود، گفت: براساس رایزنی های صورت گرفته، در این دوره حدود 70 برند و مرکز کوثر برای ارائه محصولات خود اعم از پوشاک زنانه، مردانه و بچه گانه در نمایشگاه شرکت خواهند کرد.
وی افزود: برای حمایت از کالای ایرانی و تشویق شهروندان به حضور در نمایشگاه، قرار است در این دوره بسیاری از کالاها با تخفیف 30 تا 35 درصد عرضه شود تا امکان خرید برای تمامی اقشار جامعه وجود داشته باشد.
مشاور شهردار تهران در امور بانوان با اشاره به تفاوت های سیزدهمین نمایشگاه زنان و تولید ملی با دوره های قبل نیز گفت: با توجه به اینکه در آستانه مهرماه و بازگشایی مدارس هستیم، قرار است در این دوره از نمایشگاه علاوه بر عرضه پوشاک، لوازم التحریر ایرانی نیز با قیمت مناسب در اختیار شهروندان قرار بگیرد.
كد خبر:42303
منبع خبر:ایرنا
تاريخ خبر:1397/06/07