تماس با ما   صفحه اصلي   نقشه سایت   انگليسي   العربيه   اردو  
نسخه چاپي


پیام تبریک بسیج جامعه زنان کشور به زنان مدال آور بازی‌های آسیایی

جهان وادار به ستایش زن مسلمان ایرانی شد


پیام تبریک بسیج جامعه زنان کشور

بسیج جامعه زنان به مناسبت پیروزی بانوان ورزشکار ایرانی در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ اعلام کرد: مسئولان به جای پرداختن به حواشی تضعیف کننده در ورزش بانوان‌، بستر لازم را برای حضور با صلابت زنان ایرانی در مجامع بین المللی فراهم سازند.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری فارس، بسیج جامعه زنان به مناسبت پیروزی بانوان ورزشکار ایرانی در رشته‌های مختلف ورزشی آسیایی در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ که در جاکارتاری اندونزی در جریان است پیام تبریکی ارسال کرد.

متن این پیام بدین شرح است:

«سجده شکر تو بر پرچم کشورت وجاری شدن  آیات الهی بر زبانت طنینی شد که جهان را وادار به ستایش زن مسلمان ایرانی نماید.

زنی که خواستن را با توانستن همراه نمود و فضای متحجرانه ای را که با دروغ و نیرنگ در جهان از تو ساختند کنار زدی وخورشید حقیقت را که توام با پاکی و عفت توست برای همگان نمایان کردی، تو به زنان جهان ثابت کردی که برای زن ایرانی در مسیر رسیدن به خواسته‌هایش هیچ مانعی وجود ندارد چرا که تو زن مسلمان ایرانی بصیرت داری ، تو پیرو زنی از سلاله  عشق، مقاومت وایثارونجابت هستی صلابت ومبارزه تو در طول تاریخ نه فقط در عرصه ورزش بلکه در تمامی عرصه های علمی ، فرهنگی ، اجتماعی مثال زدنی و افتخار آفرین است و این موفقیت و دیگر توفیقات بانوان ورزشکار نشان دهند توان فوق العاده زن ایرانی است که توانست در مجامع بین المللی، پرچم ایران سرافراز را به اهتزاز درآورد.

ما زنان ایرانی از مسئولین خواستاریم به جای پرداختن به حواشی تضعیف کننده در حوزه ورزش بانوان‌، بستر و شرایط لازم را جهت حضور با صلابت زنان ایرانی در مجامع بین المللی فراهم ساخته و با رفع موانع ساختاری و مالی به درخشش بیشتر زنان ورزشکار کمک کند. 

بسیج جامعه زنان کشور پیروزی بانوان ورزشکار در رشته های مختلف ورزشی آسیایی را تبریک گفته و موفقیت بیشتر بانوان را در عرصه های ورزشی، علمی، فرهنگی، اجتماعی از خداوند متعال مسئلت  دارد.


 
كد خبر:42247
منبع خبر:فارس
تاريخ خبر:1397/06/03