تماس با ما   صفحه اصلي   نقشه سایت   انگليسي   العربيه   اردو  
نسخه چاپي


برگزاری همایش بین‌المللی «حجاب من حیای من» به میزبانی ارومیه


این همایش با حضور بانوان فرهیخته و فعال در حوزه حجاب و قرآن از داخل و خارج از کشور برگزار می‌شود
دومین همایش بین‌المللی از سلسله همایش‌های پیرامون حجاب با عنوان «حجاب من حیای من» از ۲۵ الی 27 مهرماه در شهر ارومیه با حضور بانوان فرهیخته و فعال در حوزه حجاب و قرآن از داخل و خارج از کشور برگزار می‌شود.
به گزارش مهرخانه، به نقل از حلقه وصل، معصومه وجدانی، مدیر مؤسسه قرآنی یاسین و مسئول امور بانوان جبهه فرهنگی استان آذربایجان غربی حلقه وصل گفت: دومین همایش بین‌المللی حجاب در شهر ارومیه برگزار می گردد.
وی بیان داشت: این همایش بین‌المللی از سلسله همایش‌های پیرامون حجاب با عنوان «حجاب من حیای من» از ۲۵ الی ۲۷ مهرماه  با حضور بانوان فرهیخته و فعال در حوزه حجاب و قرآن از داخل و خارج از کشور برگزار می‌شود.
مدیر مؤسسه قرآنی یاسین افزود: از کشورهای اتریش، آلمان، بلژیک، هلند و ترکیه بانوان فعال در حوزه حجاب را برای همایش دعوت کرده‌ایم.
وجدانی پیرامون جزئیات برگزاری همایش گفت: این همایش در سه روز و هر روز در دو نوبت صبح و عصر در مکان‌های مختلف از جمله صبح روز ۲۵ مهرماه در سالن شمس و عصر در دانشگاه آزاد ارومیه، صبح روز ۲6 مهرماه در سالن کانون بسیج و عصر در دانشگاه نازلو؛ صبح روز ۲۷ مهرماه در سالن قرآن و عترت شهرداری(با حضور کارکنان شهرداری و اصناف و ورزشکاران) برگزار می گردد.
مسئول امور بانوان جبهه فرهنگی استان آذربایجان غربی افزود: افتتاحیه این همایش با حضور مسئولین، خانواده‌های شهدا، کانون مداحان و حوزه‌های بسیج در صبح روز ۲۵ مهرماه با خیر مقدم مسئول جبهه فرهنگی و گزارش عملکرد توسط بنده(معصومه وجدانی) و سخنرانی امام جمعه و دو نفر از میهمانان که تازه به دین اسلام گرویدند و حجاب گذاشتند، برگزار خواهد شد.
مدیر مؤسسه قرآنی یاسین در خصوص میهمانان دعوت شده بیان کرد: خانم‌ها بلگین یالچین، برین انوک، حسرت آل از کشور ترکیه، ماریون کاعوفر از آلمان، آرزو چتین کایا از اتریش، گولن گول هان از هلند و گول اله اوکو از بلژیک میهمانان ما در این همایش هستند که در انتهای همایش به مشهد مقدس اعزام خواهند شد.
 
كد خبر:40775
منبع خبر:مهرخانه
تاريخ خبر:1396/07/16