تماس با ما   صفحه اصلي   نقشه سایت   انگليسي   العربيه   اردو  
نسخه چاپي


عضو شورای فرهنگی و اجتماعی زنان کشور در قزوین:

کشور در حوزه بانوان دچار ضعف قوانین حمایتی است


حفظ کرامت بانوان از مهم‌ترین مطالبات جامعه زنان است چرا که کشور در حوزه بانوان دچار ضعف قوانین حمایتی است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، فرشته روح‌افزا صبح امروز در جمع بانوان فعال در صدا و سیمای مرکز قزوین اظهار داشت: حفظ کرامت زنان در جامعه امروزی یکی از مهم‌ترین مطالبات بانوان در کشور است که باید در این زمینه از بانوان فعال در حوزه فرهنگی – اجتماعی و نخبگان در این حوزه‌ها بهره برد.
وی با بیان اینکه بسیاری از بانوان در مسائل حقوقی دچار مشکل هستند عنوان کرد: کشور در حوزه بانوان دچار ضعف قوانین حمایتی است و ضرورت دارد تا این قوانین به نحو جدی اصلاح گردد تا بانوان نیز بتوانند از حقوق مسلم خود در جامعه بهره ببرند.
عضو شورای فرهنگی و اجتماعی زنان کشور با اشاره به تهدیدات دشمنان در حوزه جنگ نرم تصریح کرد: بانوان باید در حوزه مقابله با جنگ نرم خودباوری داشته باشند و در این زمینه تلاش کنند چرا که بانوان در حوزه تربیت فرزندان نقش بسیار مهمی دارند و می‌توانند در حد بالایی اثرگذار باشند.
روح‌افزا کانون خانواده‌های ایرانی را هدف آماج حملات فرهنگی دشمن دانست و بیان کرد: خانواده‌های ایرانی امروز در معرض آسیب‌های جدی اجتماعی هستند و دیگر زمان برای حرف زدن گذشته است و باید به طور مستقیم وارد عمل شد.
وی گفت: همانطور که مقام معظم رهبری فرموده‌اند در جبهه فرهنگی کار به جایی رسیده است که رهبر دستور آتش به اختیار داده‌اند که این موضوع حامی از وضعیت بد فرهنگی و اجتماعی در کشور است.
عضو شورای فرهنگی و اجتماعی زنان کشور با اشاره به نقش تربیت و کرامت زن اظهار داشت: زن در جامعه نقش کلیدی دارد و انسان‌ساز است اما به این جایگاه کمتر توجه شده و از این ظرفیت استفاده نکرده‌ایم این در حالی است که بانوان می‌توانند در این زمینه بسیار فعالانه‌تر از گذشته عمل کرده و حملات فرهنگی دشمن را خنثی کنند.

كد خبر:40426
منبع خبر:تسنیم
تاريخ خبر:1396/05/14