تماس با ما   صفحه اصلي   نقشه سایت   انگليسي   العربيه   اردو  
نسخه چاپي


دو عنوان کتاب ویژه هفته عفاف و حجاب منتشر شد


دو عنوان کتاب ویژه هفته عفاف و حجاب از سوی مهد قرآن‌ کریم و ولایت آران و بیدگل استان اصفهان منتشر شد
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، دو کتاب به نام‌های «چهل حدیث از حجاب و عفاف از دیدگاه قرآن و عترت(ع)» و «کتاب غیرت در آیینه قرآن و عترت(ع)» با تالیف حجت‌الاسلام و المسلمین حجت‌الله جلالی منتشر شد.این دو کتاب در تیراژ چهار هزار عدد، با توجه به نیاز جامعه به مبحث عفاف و حجاب و غیرت، این دو کتاب در تیراژ چهار هزار عدد به چاپ رسید.

تالیف و چاپ این کتاب با محتوای عفاف و حجاب در راستای ترویج حجاب و عفاف و تشویق عموم افراد و جوانان محجبه انجام گرفته است و می‌توان گفت در جامعه تأثير بسیاری در تحكيم بنيان خانواده و ايجاد امنيت و سلامت جامعه دارد. این اقدام در راستای ترویج حجاب و عفاف، تشویق عموم افراد و جوانان محجبه انجام گرفته است و می‌توان گفت در جامعه تاثير زیادی در تحكيم بنيان خانواده و ايجاد امنيت و سلامت جامعه دارد، لذا کوشش برای تعمیق فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه موجب ارتقاء فرهنگ عمومی و تحکیم بنیان خانواده خواهد شد که این مهم جزء اهداف مهد قرآن است.

گفتنی است؛ علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن ۵۴۷۳۵۰۰۵ تماس حاصل و یا به نشانی اصفهان، خیابان مختص آباد مراجعه کنند.
كد خبر:40268
منبع خبر:ایکنا
تاريخ خبر:1396/04/24