تماس با ما   صفحه اصلي   نقشه سایت   انگليسي   العربيه   اردو  
نسخه چاپي


مدیرکل دفتر ازدواج وزارت ورزش و جوانان خبر داد : اعطای پروانه به 70 مرکز مشاوره ازدواج در ۱۹ بهمن


ناصر صبحی قره ملکی گفت: پروانه فعالیت ۷۰ مرکز تخصصی مشاوره ازدواج و خانواده اعطا می‌شود که بیشتر پروانه‌های صادر شده مربوط به تهران و کلان‌شهرهاست چراکه جمعیت بیشتری دارند.
مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان گفت: سه شنبه هفته جاری(۱۹ بهمن ماه) با حضور وزیر ورزش و جوانان پروانه فعالیت ۷۰ مرکز تخصصی مشاوره ازدواج و خانواده اعطا می‌شود.
ناصر صبحی قره ملکی در گفت‌وگو با ایسنا افزود: بیشتر متخصصان مراکز تخصصی ازدواج و خانواده را اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها اعم از پروفسور، دانشیار و استادیار تشکیل می‌دهند البته بیشتر آنها پروفسور و دانشیار هستند.
وی با بیان اینکه با اعطای این پروانه‌ها، ۳۱ استان کشور تحت پوشش مراکز مشاوره تخصصی ازدواج و خانواده قرار می‌گیرند، گفت: بدین ترتیب هیچ استانی بدون مرکز مشاوره تخصصی ازدواج نخواهد بود. این مراکز در حال حاضر به علت برخورداری از پشتیبانی و تایید سازمان نظام روانشناسی و وزارت ورزش و جوانان مهمترین، تخصصی‌ترین و قانونی‌ترین مراکز تخصصی مشاوره ازدواج و خانواده در کشور هستند.
مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان افزود: استان‌های فاقد مرکز مشاوره تخصصی ازدواج و خانواده در اولویت دریافت پروانه بوده‌اند البته بیشتر پروانه‌های صادر شده مربوط به تهران و کلان‌شهرهاست چراکه جمعیت بیشتری دارند.
صبحی قره‌ملکی در پایان گفت: علاوه بر این ۷۰ مرکز، طی مراسم دیگر که تا پایان سال برگزار می‌شود، به سایر مراکز  واجدشرایط نیز پروانه فعالیت در زمینه مشاوره تخصصی ازدواج و خانواده اعطا خواهیم کرد.
كد خبر:39184
منبع خبر:ایسنا
تاريخ خبر:1395/11/17