تماس با ما   صفحه اصلي   نقشه سایت   انگليسي   العربيه   اردو  
نسخه چاپي


همایش ازدواج ازدیدگاه اسلام درتهران برگزارمی شود


همایش ازدواج از دیدگاه اسلام با هدف تبیین الگوی ازدواج اسلامی (معیارها و الگوها)، 14 دی ماه ویژه مجردین بالای 25 سال، در مجتمع فرهنگی رفاه تهران برگزار می شود.
به گزارش ایرنا از اعلام روز یکشنبه سازمان بسیج جامعه زنان کشور، این همایش به همت بنیاد فرهنگی، اجتماعی زنان و خانواده در تهران برگزارخواهد شد.
براساس این گزارش، این همایش در راستای آمادگی هرچه بیشتر و رفع موانع ازدواج برگزارمی شود و هدف از برگزاری این همایش ایجاد دغدغه برای جلوگیری از بالارفتن سن ازدواج و برانگیختن حس مسئولیت پذیری در امر واسطه گری ازدواج و شناسایی آسیب های موجود و ارایه راهکارهای لازم است.
همچنین این همایش ویژه مجردین بالای 25 سال است و شرکت در آن رایگان بوده و با ثبت نام قبلی و دریافت کد، حضور در همایش امکانپذیر است.
همایش الگوی ازدواج اسلامی با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین رضا غلامی دبیر شورای فرهنگی دفتر مقام معظم رهبری و امیر حسین بانکی پوراستاد حوزه و دانشگاه درسالن همایش های مجتمع فرهنگی رفاه برگزارمی شود.
علاقمندان برای ثبت نام و حضور در این همایش می توانند به آدرس تلگرامیttps://telegram.me/gharargahezdevaj مراجعه کنند.
همایش ازدواج از دیدگاه اسلام عصر سه شنبه 14 دی ماه از ساعت 17:30 تا 20:30 در مجتمع فرهنگی رفاه واقع در خیابان بهارستان برگزار می شود.
كد خبر:38714
منبع خبر:ایرنا
تاريخ خبر:1395/10/05