تماس با ما   صفحه اصلي   نقشه سایت   انگليسي   العربيه   اردو  
نسخه چاپي


لشکر فرشتگان از زنان مجاهد مسلمان تقدیر می‌کند


مراسم اختتامیه طرح لشکر فرشتگان فردا، پنجم دی‌ماه، با تجلیل از ز زنان مجاهد مسلمان از سوی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، برگزار می‌شود.
مراسم اختتامیه دوره سرگذشت پژوهی و یادواره شهدای زنان مجاهد مسلمان با عنوان لشکر فرشتگان فردا، پنجم دی‌ماه، از سوی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، برگزار می‌شود.
 
این مراسم ساعت هشت با حضور حامد علامتی، دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، حجت‌السلام والمسلمین حاج علی اکبری، نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه، مسئولین نظام و مادران و شهدای مدافع حرم برگزار می‌شود.
 
در این مراسم از زنان مجاهد مسلمان همچون مادران و همسران شهدای مدافع حرم، زنان مجاهد مسلمان در عرصه جهاد کبیر تقدیر به عمل می‌آید.
 
طرح لشکر فرشتگان توسط گروه‌های سرگذشت پژوهشی که شامل دانش‌آموزان دختر مقطع متوسطه دوم است در مدارس و گروه‌های برگزارکننده یادواره‌های شهری در قرارگاه‌های عملیات شهری اجرایی ‌شده است.
 
در سطح مدرسه‌ای دانش‌آموزان با تشکیل گروه‌های سرگذشت پژوهی و شناسایی زن مجاهد مسلمان به مصاحبه و گفت‌وگو با ایشان ‌پرداختند. همچنین در سطح شهری نیز اعضای قرارگاه شهری بر اساس سرگذشت پژوهش‌های انجام شده در سطح مدرسه‌ای، یادواره‌های شهری برگزار کردند.
كد خبر:38712
منبع خبر:ایکنا
تاريخ خبر:1395/10/04