تماس با ما   صفحه اصلي   نقشه سایت   انگليسي   العربيه   اردو  
نسخه چاپي


غروی خبر داد:

نمایشگاه هفته پژوهش در جامعة الزهراء (س) برپا می‌شود


معاون پژوهش جامعة الزهراء(س) از برپایی نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی این نهاد حوزوی در هفته پژوهش خبر داد.
سیده سعیده غروی، معاون پژوهش جامعة الزهراء(س) در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) گفت: آخرین دستاوردهای پژوهشی جامعه الزهراء در قالب نمایشگاهی در هفته پژوهش در معرض بازدید علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.
وی افزود: در این نمایشگاه آخرین آثار مکتوب منتشر شده در قالب کتاب، مقالات و پایان‌نامه های پژوهشی در معرض بازدید علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. همچنین اطلاع‌رسانی لازم درباره برگزاری نشست‌های علمی پژوهشی و همایش‌های برگزار شده و در دستور کار ارایه خواهد شد.
غروی اظهار کرد: از سوی جامعه الزهراء و به مناسبت این هفته فراخوان آثار پژوهشی نیز از چندی قبل اعلام شده است و استادان و طلاب جامعه الزهراء(س) آثار خود را با ویژگی‌هایی که اعلام شده ارسال کرده‌اند.
وی تقویت و ارتقاء سطح پژوهشی طلاب، ظرفیت‌شناسی پژوهشی و حمایت از فعالیت‌های پژوهشی را از جمله اهداف این فراخوان برشمرد و گفت: ارایه این اثار در قالب نمایشگاه موجب تقویت انگیزه طلاب پژوهشگر در تداوم مسیر خود خواهد شد همچنین از افراد موفق در جشنواره‌های پژوهشی نیز تجلیل و پایه پژوهشی نیز به افراد برتر اعطا خواهد شد.
غروی، برگزاری ۲۰ جلسه کلام امامیه، ایجاد ۵ انجمن علمی، ایجاد شبکه ملی کتابخانه‌ای، برپایی چندین نشست علمی و تخصصی و انتشار فصلنامه‌های علمی را از جمله فعالیت‌های پژوهشی جامعة الزهراء(س) عنوان کرد.
غروی گفت: حدود صد پايان‌نامه در سال جدید تالیف شده و هفت كتاب پژوهشی نیز در حال چاپ است ضمن اینکه كارگاه‌های پژوهشی و نتايج جلسات علمی پژوهشى امسال در این نمایشگاه به نمايش گذاشته می‌شود.
معاون پژوهش الزهراء افزود: همين طور دو طرح جامع پژوهشى داريم كه ان شاالله همزمان با هفته پژوهش آغاز خواهد شد.
 
كد خبر:38438
منبع خبر:ایکنا
تاريخ خبر:1395/09/09