تماس با ما   صفحه اصلي   نقشه سایت   انگليسي   العربيه   اردو  
نسخه چاپي


به همت پژوهشگاه قرآن و حدیث؛

حکمت‎نامه فاطمی آیت‎الله ری شهری منتشر می‎شود


معاون فرهنگی و هنری موسسه دارالحدیث از انتشار حکمت نامه فاطمی تالیف آیت الله محمدی ری شهری خبرداد.
حجتالاسلام والمسلمین سبحانی نیا گفت: فعالیتهای پژوهشکدههای مختلف دارالحدیث در زمینه توسعه مباحث قرآن و عترت در قالبهای آموزشی، فرهنگی، پژوهشی و... در حال انجام است.
وی افزود: در همین راستا پژوهشگاه قرآن و حدیث حوزه در قالبهای مختلف اقدام به انتشار کتب تخصصی کرده است که از جمله آن میتوان به انتشار کتاب حکمتنامه فاطمی اشاره کرد که این کتاب به همت آیت الله محمدی ری شهری تدوین شده است به زودی منتشر میشود.
وی افزود: این کتاب در حجمی بالغ بر ۸۰۰ صفحه مجموعه سخنان و خطبه های به یادگار مانده از صدیقه طاهره زهرای مرضیه سلام الله علیهاست که به زودی  منتشر و در اختیار علاقمندان به حضرتش قرار خواهد گرفت .
معاون فرهنگی دارالحدیث بیان کرد: از سال قبل بنا بر این گذاشتیم که سالنامه های نور که هرساله به احادیث اهل بیت علیهم السلام مزین می شوند را به کلام نورانی و هدایتگر یک معصوم اختصاص دهیم. لذا سررسید سال ۱۳۹۵ را به احادیث پیامبر اکرم (ص) اختصاص داده و با عنوان سالنامه حدیث نبوی نورمنتشر ساختیم . وی تصریح کرد: با عنایات حضرت حق برای سال ۱۳۹۶ سالنامه حدیثی  نور با عنوان سالنامه حدیث علوی نور  آماده و چاپ شده است که به زودی به بازار عرضه می شود.
كد خبر:38414
منبع خبر:ایکنا
تاريخ خبر:1395/09/10